Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Logo 4kółka.pl

Tomasz DywanInternetowy Sklep Motoryzacyjny 4Kółka.pl założony przez Tomasza Dywana(na zdjęciu) działa na Polskim rynku motoryzacyjnym od 2005 roku. Firma 4Kółka.pl zajmuje się wyłącznie wysyłkową sprzedażą produktów motoryzacyjnych.
Tomasz Dywan
Jesteśmy dynamiczną firmą z dużym doświadczeniem w handlu w sieci która znalazła sobie miejsce na rynku dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów z których każdy jest starannie dobierany i sprawdzany przed wprowadzeniem do oferty.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość obsługi oraz jej szybkość. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie naszych klientów jest tym większe im szybciej otrzymają oni zamówione produkty. Dlatego stale czuwamy nad przebiegiem transakcji i udoskonalamy procesy obsługi klienta.


Tysiące zadowolonych klientów jest dla nas zarówno potwierdzeniem sprawnego działania systemu obsługi jak i bardzo silną motywacją do jeszcze cięższej pracy - Dziękujemy!Nasza strona na facebooku

 

Polub nas:

Po pracy sami jesteśmy kierowcami więc nie są nam obce problemy związane z tematyką motoryzacyjną dla tego przy sklepie na stronie www.forum.4kolka.pl powstało auto forum oraz giełda motoryzacyjna gdzie można swobodnie dyskutować oraz bezpłatnie dodawać ogłoszenia.


Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie i dyskusji na forum.

Zespół 4Kółka.pl