Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Szklane elementy w samochodzie są drugą co do wielkości powierzchnią po lakierze, wymagającą specjalnej troski i specjalistycznych środków ochronnych.

Zwykłe środki powszechnie wykorzystywane w domach nie są w stanie poradzić sobie z zabrudzeniami po insektach, tłustą mazią drogową, nie zlikwidują zarysowań powstałych na szybie w wyniku wzajemnego oddziaływania wycieraczki i płynu.

Czysta i gładka pozbawiona zarysowań szyba znacząco wpływa nie tylko na komfort kierowcy i pasażerów ale ma także istotny wpływ na bezpieczeństwo, aby prowadzić bezpiecznie kierowca musi widzieć co dzieje się dookoła pojazdu.

W nocy refleks świateł pojazdy z naprzeciwka przepuszczony przez porysowaną szybę może skutecznie oślepiać kierowcę.

 

Polecamy:

Pianka do szyb - Doskonały środek przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych (szyb, świateł, lusterek, okien, itp.) oraz powierzchni lakierowanych (bagażnik, maska samochodu). Doskonale nadaje się także do zastosowań domowych, tam gdzie trzeba usunąć brud i tłuszcz. 

Odmrażacz do szyb, lusterek i świateł - Doskonały produkt na okres zimowy, szybko i skutecznie usuwa lód i śnieg wydatnie wpływając na bezpieczeństwo podróży.