Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Woskowanie karoserii to nieodzowny element zabezpieczania naszego lakieru przed szkodliwym wpływem środowiska, pogody czy wszechobecnej na drogach chemii. Nasz lakier w każdej chwili niszczy długa lista czynników (często kilku na raz) takich jak: paliwa, sól, płyny eksploatacyjne, smoła, deszcze, odchody ptaków, soki z drzew itd.

 

Wielu kierowców rezygnuje z woskowania lakieru ze względu na to że jest to czasochłonne a niekiedy męczęce zajęcie. Część zadowala się woskiem z szamponu który pozostawia znacznie cieńszą warstwę niż nakładany ręcznie i najczęściej jest niskiej jakości przez co nie chroni lakieru zbyt długo.

 

Czaso i pracochłonność woskowania to błędne przekonanie, woskowanie karoserii przy użyciu nowoczesnych kosmetyków jest bardzo łatwe, nie wymaga siły i zajmuje tylko chwilę!

 

Polecamy:

Platinum EXTRA GLOSS - unikalna formuła kilkakrotnie potęguje ochronę lakieru oraz wzmacnia jego połysk. Jest bezbarwny. Nie brudzi uszczelek i innych elementów w trakcie woskowania. Chroni lakier do 12 miesięcy!

WOSK SONAX- Ekonomiczny wosk dobrej jakości. Nie zawiera środków ściernych, nadaje się do każdego koloru i rodzaju lakieru.