Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Problemy z pielęgnacją auta i ich rozwiązania

ZAKRES PROBLEMUPROBLEMROZWIĄZANIE
WoskowanieChcę zabezpieczyć auto woskiem ale męczy mnie woskowanie, czy nie ma środka którym zrobie to raz na długi okres czasu?

Platinum EXTRA GLOSS - unikalna formuła kilkakrotnie potęguje ochronę lakieru oraz wzmacnia jego połysk. Jest bezbarwny. Nie brudzi uszczelek i innych elementów w trakcie woskowania. Chroni lakier do 12 miesięcy!

  WOSK SONAX- Ekonomiczny wosk dobrej jakości. Nie zawiera środków ściernych, nadaje się do każdego koloru i rodzaju lakieru.

 

Moje auto ma matowy lakier, niewielkie rysy. Chcę przywrócić mu oryginalny kolor i połysk.Safe cut - Pasta regenerująca lakier, pozwala delikatnie usunąć wypłowiały lakier i przywrócić mu wygląd nowego auta. Likwiduje niewielkie rysy pozostawiając gładką, lśniącą powierzchnię.
  
MycieChcę łatwo umyć i zabezpieczyć auto bez wkładania w to większego wysiłku. Czy jest środek który na to pozwoli?Szampon Turtle Wax Wash&Wax z serii Extreme Nano Tech bardzo skuteczny szampon wykonany w nanotechnologii, oferuje niespotykaną dokładność mycia i zabezpieczenia lakieru. Dokładnie myje karoserię z wszelkich zabrudzeń i pozostawi ochronną warstwę wosku.
FelgiChcę wyczyścić moje felgi z brudu i pyłu z klocków hamulcowych ale obawiam się że częste mycie zniszczy ich lakier.Spray do mycia felg lub Wheel Cleaner pomogą Ci rozprawić się nawet ze starym zapieczonym brudem bez szkody dla lakieru. Preparaty te radzą sobie nawet z zabrudzeniami których nasi klienci nie mogli usunąć mechanicznie (z pomocą szczotki).
OponyJak doprowadzić opony do idealnego wyglądu?

Platinum Tyre Dressing przywróci oponom świeży wygląd, zabezpieczy i przedłuży ich żywotność. Opony wyglądają jak nowe.

Spray do opon CAR-TECH - doskonały środek do konserwacji i pielęgnacji opon. Pozwala błyskawicznie i na bardzo długo uzyskać efekt mokrej, czarnej opony. Kliknij w jego nazwę powyżej i zobacz na filmie jak skutecznie działa.

Elementy zewnętrzneLakier auta, światła, zderzaki i szyby pokryte są owadami, ptasimi odchodami i innymi trudno usuwalnymi zabrudzeniami.

Środek do usuwania owadów CAR-TECH pozwala skutecznie i szybko usunąć wszelkie zanieczyszczenia organiczne.

 

SZAMPON ZIP BUG & TAR do silnych zanieczyszczeń. Bardzo mocny szampon potrafiący z łatwością usunąć ptasie odchody, soki z drzew a nawet smołę.

SzybyJak wyczyścić szyby a jednocześnie pozbyć się drobnych rysek na ich powierzchni?Pianka do szyb to skuteczny i szybki środek pozwalajacy wyczyścić szyby, reflektory, lusterka a także elementy lakierowane (np maska) z brudu, owadów czy tłustych plam. Dzięki formie pianki jest ona bardzo wydajna w użyciu i dociera we wszelkie zakamarki.
Elementy wewnętrzneJak uchronić deskę rozdzielczą i inne elementy plastikowe wewnątrz auta?

Cockpit Spray czyści i odnawia wszelkie plastikowe, elementy wnętrza auta. Pozostawia po sobie przyjemny delikatny zapach

Polecamy także PIANKĘ DO PLASTIKÓW jako doskonały środek do pielęgnacji elementów plastikowych takich jak: lusterka, zderzaki, listwy, anteny itp. Pianka ta znajduje także zastosowanie w pielęgnacji sprzętu AGD i różnych pracach domowych.

TapicerkaMam problemy z usunięciem plam i brudu z tapicerki. 

Pianka do tapicerki usunie plamy i brud, co więcej zabezpieczy tapicerkę na przyszłość.