Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Na co jest narażony lakier?

 

 

Wskazane poniżej czynniki stale usiłują zniszczyć powierzchnię lakieru naszego auta:


- światło słoneczne

- zmienne temperatury

- mechaniczne uszkodzenia od kamieni i żwiru

- brud

- wilgoć

- kurz i niesiony wiatrem piach

- smoła z dróg

- żrąca sól w zimie

- kwaśne wyżerające lakier ptasie odchody leżące niekiedy dniami na lakierzeJeśli jest ona pozbawiona zabezpieczenia lakier utlenia się, staje matowy i pojawiają się w nim niewielkie pęknięcia. Wszystko to osłabia jego ochronne działanie oraz bardzo niekorzystnie wpływa na estetykę pojazdu.

Wpływowi w/w czynników podlegają wszystkie typy lakierów, najbardziej wrażliwe są na niego lakiery o ciemnym zabarwieniu i lakiery metaliczne. W przypadku lakierów metalicznych aluminiowe płatki nadające ten specjalny efekt reagują dość silnie ze szkodliwymi czynnikami.

Systematyczne i odpowiednie zabezpieczanie lakieru poprzez mycie i woskowanie pozwala w znacznym stopniu zapobiec przebieganiu na jego powierzchni niekorzystnych zmian. Poza niewątpliwą satysfakcja wynikającą z użytkowania nienagannie wyglądającego auta będzie to także korzystne dla naszego portfela gdyż pozwoli uniknąć wielu drogich i często spowodowanych zaniedbaniem wizyt u lakiernika.


Badania wykazały, że użytkownicy zadbanych pojazdów prowadzą bezpieczniej i z większą kulturą.Nasza oferta kosmetyków do pielęgnacji samochodu.