Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Wysyłka:1. Wszystkie zakupione u nas towary wysyłamy poprzez wybraną przez klienta firmę spedycyjną -do wyboru przy finalizowaniu zamówienia. Wybieramy te formy przesyłki które umożliwiają szybkie dostarczenie produktów- zazwyczaj w ciągu 24 godzin od nadania. W przypadku zamówienia na sumę powyżej 300zł koszty wysyłki pokrywa Sklep Internetowy 4Kółka.pl

2. Za ewentualne uszkodzenia przesyłek w transporcie odpowiada spedytor, zgodnie z polskim prawem klient zobowiązany jest sprawdzać stan zawartości przy odbiorze, w przypadku uszkodzenia należy spisać w obecności kuriera protokół szkody który będzie podstawą dochodzenia roszczeń wobec spedytora.

3. W indywidualnych przypadkach możemy wysłać towary wybranym przez klienta spedytorem zgodnie z jego cennikiem(tylko w opcji door to door) lub bardzo szybką przesyłką kurierską.

4. W niektórych przypadkach zamówienie może zostać przesłane do Państwa w więcej niż jednej przesyłce. W takim wypadku będziemy się z Państwem kontaktować i ustalać opcje i koszt wysyłki lub zmiany w zamówieniu.

Zwroty:


1. Klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od zakupu. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, nie może być rozpakowany z oryginalnego opakowania musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem wyposażenia. Do przesyłki ze zwracanym towarem musi być dołączony dowód zakupu(paragon/faktura). Towar nie zostanie przyjęty do zwrotu jeżeli którykolwiek z powyższych warunków nie zostanie spełniony.
2. Koszt przesyłki ze zwracanym towarem ponosi Zamawiający. Zwrot należności za zwracany towar nastąpi do 14 dni od dnia odebrania przesyłki przez 4kółka.pl na konto zamawiającego.
3. W przypadku zamiaru zwrotu lub reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt co umożliwi prawidłowe przyjęcie takiej przesyłki i wskazanie właściwego adresu do wysyłki(nie zawsze jest to adres sklepu). W przypadku nie zastosowania się do tej zasady czas realizacji może się znacznie wydłużyć.