Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Tarcze i bębny hamulcoweBrak produktów.


Jak szukać:
  1. Sprawdź kod tarcz lub bębnów w katalogu.
  2. Sprawdź cenę dla tego kodu w cenniku.
  3. Złóż i opłać zamówienie.


                              


Zamówienia proszę składać poprzez EMAIL Należność za zamówienie plus koszt wysyłki należy wpłacić na konto mBank 76 1140 2004 0000 3802 3954 3013 w tytule przelewu proszę podać przynajmniej swoje imię i nazwisko. Koszt przesyłki kurierskiej dla wszystkich zamówień o wartości do 500zł wynosi 21zł dla większych przesyłka jest gratis.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z doborem tarcz czy bębnów hamulcowych prosimy o kontakt z nami podając dane samochodu takie jak: marka, model, rok produkcji, wersja, silnik, oś na którą są szukane tarcze lub bębny.Opisy produktów:TARCZE HAMULCOWE TURBO GROOVE
Tarcze hamulcowe EBC Brakes Turbo GroovePoszerzona łukowata szczelina wzmaga przepływ chłodnego powietrza, powodując obniżenie temperatury klocków i tarczy hamulcowej, równocześnie odprowadzając pył, brud i gorące gazy lepiej niż gładkie tarcze hamulcowe, które mogą wypełnić się rdzą czy brudem i stać się nieefektywne. Nawiercone otwory odprowadzają gazy powierzchniowe przy hamowaniu z dużej prędkości jednocześnie nie osłabiając struktury tarczy jak przy wierceniu na wylot, co zmniejsza szansę uszkodzenia tarczy po długim użytkowaniu.

Brak produktów w tej kategorii.