Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

Klocki i szczęki hamulcoweBrak produktów.Jak szukać:
  1. Sprawdź kod klocków lub szczęk w katalogu.
  2. Sprawdź cenę dla tego kodu w cenniku.
  3. Złóż i opłać zamówienie.


                                 Zamówienia proszę składać poprzez E-MAIL Należność za zamówienie plus koszt wysyłki należy wpłacić na konto mBank 76 1140 2004 0000 3802 3954 3013 w tytule przelewu proszę podać przynajmniej swoje imię i nazwisko. Koszt przesyłki kurierskiej dla wszystkich zamówień o wartości do 500zł wynosi 21zł dla większych przesyłka jest gratis.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z doborem klocków czy szczęk hamulcowych prosimy o kontakt z nami podając dane samochodu takie jak: marka, model, rok produkcji, wersja, silnik, oś na którą są szukane klocki lub szczęki. W przypdaku zapytań prosimy o podawanie konkretnych kodów produktu.Rodzaje i opisy klocków:


Zakresy wytrzymałości temperaturowej i zastosowania klocków hamulcowych EBC Brakes
STANDARDOWE
Klocki Standard Zgodne z normą Reg90.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, przeznaczone do codziennej jazdy. Klocki hamulcowe EBC Standard są porównywalne(lub lepsze) jakościowo do klocków fabrycznie stosowanych w większości nowych samochodów.
GREENSTUFF (ZIELONE)

Klocki Zielone (200% zmniejszone zużycie) Udoskonalone w nową formułę V4 klocki hamulcowe serii GREEN STUFF ustanawiają nowy standard, według którego osądzani są inni producenci klocków sportowych. Domieszki włókien nieżelaznych i innych dodatków z najnowszych dostępnych technologii, podniosło wydajność tych klocków, oraz wydłużyło ich żywotność od 100% do 200%. Podczas gdy zapylanie może być teraz uważane za „poniżej średniej” (dużo mniejsze niż w większości oryginalnych klocków hamulcowych), wydajność i siła hamowania tych klocków zachwyci każdego użytkownika szybkich samochodów sportowych. Klocki Greenstuff są używane w mistrzostwach świata Ginetta w Wielkiej Brytanii od roku 1998, w mistrzostwach świata formuły 600 w latach 1997,1998,1999,2000,2001 aż do dziś! Zgodność z normą Reg90 oraz bardzo wysoka górna granica temperatury pracy 650OC powoduje, że klocki GREEN STUFF V4 nie są tylko unikalnym rozwiązaniem zgodnym z normą Reg90 , ale również zapewniają doskonałą siłę hamowania już od zimnych hamulców! Ponadto są przyjazne dla tarcz hamulcowych redukując temperaturę ich pracy o około 100-150OC, co powoduje znaczną redukcję zniekształceń.REDSTUFF (CZERWONE)

Klocki czerwone Półmetaliczna formuła klocków hamulcowych serii RED STUFF jest doskonałą mieszanką do zastosowań wyścigowych i rajdowych o średnim czasie żywotności i współczynnikiem tarcia 0.4 stabilnym do temperatury 750OC. Rozpoczęła swoją karierę w roku 1997 w teamie Hondy (Ian Mitchell), są często używane przez teamy rajdowe w mistrzostwach Porshe 924, europejskich rajdach Citroena i wyścigach klasy BMW. Właściwości tych klocków błyskawicznie zapewniły im miano „ gwiazdy w wyścigach samochodów seryjnych”. Klocki RED STUFF są niezwykle przyjazne dla tarcz hamulcowych, mogą być używane na każdej drodze i poza nią. Mają szczególne zastosowanie w samochodach z napędem na cztery koła jak np. Subaru Impreza oraz Mitsubishi Evo, są również doskonałe w cięższych samochodach jak BMW M3/M5 czy Audi A4/A6.YELLOWSTUFF (ŻÓŁTE)

Klocki żółte Ocenione jako „Najlepsze klocki hamulcowe do specjalistycznych samochodów rajdowych” przez brytyjski magazyn „Max Power” w megateście klocków hamulcowych! Były wybrane między innymi przez Nicka Reynoldsa i Martina Bella - zwycięzców serii wyścigów w klasie BMW w latach 1999/2000/2001. Ta w pełni RAJDOWA formuła utrzymuje średni współczynnik tarcia na poziomie 0.42 aż do temperatury 900OC. Doskonałe klocki do rajdów szutrowych/asfaltowych ze średnim/długim czasem zużycia oraz bardzo wysoka odporność na wysokie temperatury pracy powoduje że można mieć pełne zaufanie do pedału hamulca w N-grupowych samochodach rajdowych. Dostępne tylko na zamówienie.BLUESTUFF (NIEBIESKIE)

Klocki niebieskie Firma EBC jest dumna z możliwości zaprezentowania nowej, niezwykle wytrzymałej mieszanki do rozległych zastosowań rajdowych. Ze współczynnikiem tarcia na poziomie 0.4 do temperatury 900OC, mieszanka w klockach BLUE STUFF ma od 2 do 3 razy większy czas zużycia niż serii YELLOW STUFF i podobnie jak seria YELLOW/RED nie powoduje niszczenia tarcz hamulcowych. Dostępne tylko na zamówienie.SUV 4x4

Klocki SUV - 4x4, terenowe Nowa specjalna formuła oparta na komponentach bardzo dużej wytrzymałości na bazie włókien aramidowych, czyni z klocków hamulcowych EBC serii 6000 jedno z najlepszych rozwiązań do hamulców w samochodach 4x4. Została przetestowana podczas wymagających jazd terenowych w najbardziej ekstremalnych miejscach na ziemi. Ten materiał jest doskonały nie tylko w zastosowaniach off-road , w błocie i kurzu, ale również zapewnia doskonałe parametry hamowania w czasie jazdy po drogach twardych, wytrzymując temperatury pracy do 650OC.
Brak produktów w tej kategorii.