Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj

XADO - wszystkoZnaleziono 46 produkty.

Koncern Chemiczny XADO specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii oszczędzania zasobów materialnych i energii, produkcji olejów, smarów i autochemii. W skład koncernu wchodzi centrum naukowo-badawcze „XADO laboratories”, posiadające specjalistyczne laboratoria fizyko-chemiczne, chemiotologiczne, trybologiczne oraz balistyczne.


Efektywność rewitalizantów została potwierdzona próbami certyfikacyjnymi w 35 państwach. Wynalazek znajduje się pod ochroną patentową Australii, Niemiec, Chin, Rosji, USA, Ukrainy, Republiki Południowej Afryki i innych. Produkty marki handlowej XADO do samochodów po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1999 roku.

Po odkryciu zatomizowanego rewitalizanta skonstruowano i wdrożono formułę olejów XADO Atomic Oil, która w wyjątkowy sposób zabezpiecza współpracujące części mechanizmów.

Wysoka jakość olejów XADO Atomic Oil potwierdzona jest certyfikatami czołowych producentów pojazdów samochodowych: Mercedes-Benz, GM, VOLVO, Opel, Porshe, BMW, MAN, Volkswagen.